
Vill du utforska världen på nära håll? Våra Explorer-kikare är designade för att upptäcka alla små magiska detaljer runt omkring oss. Perfekta att ta med på språng – lätta och utrustade med en praktisk halsrem. Tillverkade med gummerade ögonmusslor och justerbar fokus. Dags att ge sig ut och upptäcka!
Lämplig från 12 månader och uppåt. CE-märkt.
Konges Slöjd Explorer Kikare Lemon
Konges Sløjd skapar hållbara och miljövänliga barnprodukter med tidlös design, från populära citron- och körsbärsprint till dockornas värld. Deras kreativa samarbeten och limited edition-produkter säljer slut snabbt, perfekt för nyblivna och erfarna föräldrar som vill kombinera funktion, skönhet och omtanke.
Perfekt som present till babyshower, dopgåva eller namngivningsceremoni. Födelsedagståg till 1-åringen och mycket mer.
Varje produkt är skapad med kärlek för att förenkla vardagen, ge glädje i vardagliga rutiner och skapa små magiska ögonblick. Konges Sløjd sätter en gnista i vardagen – men det är våra barn som gör magin möjlig.